Yaklaşan Etkinlikler
Yurtdışı Fırsatları ve Erasmus+
Sat, Apr 25
instagram.com/tiibot
Apr 25, 9:00 PM
instagram.com/tiibot
Organizasyonel Projeler Koordinatörlüğü
Uygulamalı Startup Keşif Kanvası Eğitimi
Wed, Apr 22
Zoom
Apr 22, 10:00 PM – Apr 23, 12:00 AM
Zoom
Organizasyonel Projeler Koordinatörlüğü
Pandemi Döneminde İklim Değişikliği ve Enerji Yönetimi
Wed, Apr 22
instagram.com/tiibotmarmarabolgesi
Apr 22, 7:30 PM
instagram.com/tiibotmarmarabolgesi
Marmara Bölge Başkanlığı
CCI İş Analisti Sabri Dönmez ile İş’in Analizi Webinar
Tue, Apr 21
instagram.com/tiibot
Apr 21, 8:00 PM
instagram.com/tiibot
Organizasyonel Projeler Koordinatörlüğü
Fuad Mirzazade ile Utopia Projesi ve Eğitim Sistemleri Webinar
Sun, Apr 19
instagram.com/tiibot
Apr 19, 3:00 PM
instagram.com/tiibot
Sosyal izolasyon ve karantina günlerinde yine sizlere yeni bakış açıları sağlayacak bir etkinlikle karşınızdayız. Fuad Mirzazade ile beraber Utopia Projesi ve Eğitim Sistemi hakkında konuşacağız. 19 Nisan 15.00'da Instagram sayfamızdan canlı olarak katılabilirsiniz !
Sat Kendini Webinar
Thu, Apr 16
instagram.com/tiibot
Apr 16, 3:00 PM
instagram.com/tiibot
Indie Hacking’e Giriş
Fri, Apr 10
Discord
Apr 10, 7:00 PM – 8:00 PM
Discord
TİİBÖT- Marmara Bölge Başkanlığı
Mindfulness Eğitimi
Fri, Feb 28
Kızılay İzmir Şubesi
Feb 28, 4:00 PM – 7:00 PM
Kızılay İzmir Şubesi, Kültür, Şht. Nevres Blv. 3 E, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
Picasso Sergi Gezisi
Sat, Jan 04
Arkas Sanat Merkezi
Jan 04, 1:00 PM
Arkas Sanat Merkezi, Kültür, 1380 . Sk. 3-1, 35230 Konak/İzmir, Türkiye
TİİBÖT Sanat Kolu
Find Your Co-Founder #2
Tue, Dec 24
Originn
Dec 24, 2019, 6:30 PM – 11:30 PM
Originn, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye
Developer Muhabbetleri
Sun, Dec 22
Withco Coworking
Dec 22, 2019, 6:30 PM – 7:30 PM
Withco Coworking, Çınarlı, 1572. Sk. No:33, 35110 Konak/İzmir, Türkiye
Facebook Developer Circles From İstanbul partnerliğinde
Mark & Tech
Thu, Dec 19
Atılım Üniversitesi
Dec 19, 2019, 1:30 PM – 5:00 PM
Atılım Üniversitesi, Kızılcaşar, 06830 İncek Gölbaşı/Gölbaşı/Gölbaşı/Ankara, Türkiye
Yurt Dışı Fırsatları
Fri, Dec 13
Lokasyon Coworking ve Sanal Ofis
Dec 13, 2019, 7:00 PM – 9:00 PM
Lokasyon Coworking ve Sanal Ofis, Donanmacı, Cemal Gürsel Cd. No: 386 D: 3, 35600 Karşıyaka/İzmir, Türkiye
Pazzar
Thu, Dec 12
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi
Dec 12, 2019, 1:30 PM – 5:30 PM
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, Havaalanı Şosesi Cd. Aosb No:33 D:2, 35620 Çiğli/İzmir, Türkiye
Startup Deck
Tue, Nov 05
Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Me
Nov 05, 2019, 1:00 PM – 6:00 PM
Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Me, Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:12, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
Hayal et, harekete geç!
Find Your Co-Founder
Thu, Oct 17
Originn
Oct 17, 2019, 6:30 PM – 9:30 PM
Originn, Kazımdirik, 296/2. Sk No:33, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye
Bu Sahne Senin- Tercih Rehberliği
Thu, Jul 25
Kızılay İzmir Şubesi
Jul 25, 2019, 1:30 PM
Kızılay İzmir Şubesi, Kültür, Şht. Nevres Blv. 3 E, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
Ekofest'19
Sat, Apr 27
İzmir Atatürk Lisesi
Apr 27, 2019, 10:00 AM – 6:00 PM
İzmir Atatürk Lisesi, Kültür, Şht. Nevres Blv. No:31, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
TİİBÖT Talks olarak revize edilmiştir.
Konya Ticaret Odası Gezisi
Tue, Mar 26
Konya Ticaret Odası
Mar 26, 2019, 12:00 PM
Konya Ticaret Odası, Devri Cedid Mh., 42040 Selçuklu/Konya, Türkiye
Bu Sahne Senin Uğur Okulları
Sat, Mar 16
Uğur Okulları
Mar 16, 2019, 12:00 PM
Uğur Okulları, Gazi, Akçay Cd. No:156, 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye
1. TİİBÖT İstanbul Semineri
Sat, Feb 23
Haliç Üniversitesi
Feb 23, 2019, 12:30 PM
Haliç Üniversitesi, Sütlüce, İmrahor Cd. No:82, 34445 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Kariyer Gelişimi ve Globalleşen Dünya
İZDAŞ GEZİSİ
Thu, Dec 27
İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş.
Dec 27, 2018, 1:00 PM
İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş., İsmet Kaptan, Şair Eşref Blv. No:23 D:3, 35210 Konak/İzmir, Türkiye

TİİBÖT - Türkiye'nin Gelişim Topluluğu

  • Instagram
  • Linkedin
  • Facebook

Copyright © 2019 TİİBÖT - Tüm Hakları Saklıdır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Pazar 09.00 - 19.00

+90 (546) 762 0576